Studio legatomastering.pl oferuje kompleksową produkcję audiobooków, podcastów, videocastów, i innych nagrań lektorskich i wokalnych.

Materiał może być zarejestrowany w następujących wariantach

1 osoba, 1 mikrofon, tylko dźwięk

1 osoba, 1 mikrofon, 1 kamera, dźwięk i obraz
2 lub więcej osób, 2 lub więcej mikrofonów, tylko dźwięk

2 lub więcej osób, 2 lub więcej mikrofonów, 2 kamery, dźwięk i obraz


w każdym z wariantów klient / klientka otrzyma gotowy plik audio wav i / lub video mp4 po edycji i montażu.  Studio współpracuje na stałe z graficzką i kompozytorem, pomożemy w zaprojektowaniu grafiki i doborze muzyki.

Studio posiada profesjonalną akustykę oraz doskonały sprzęt, m. in. mikrofony Neumann, preampy Focusrite ISA, przetwornik Lynx Hilo, oprogramowanie ProTools oraz Izotope RX, kamery Canon Legria Full HD.Dodatkowo coś co nas wyróżnia - niepowtarzalny klimat Saskiej Kępy, tylko kwadrans drogi od centrum i prywatny parking.

Zostaw wiadomość

odpiszę lub oddzwonię

Naciskając powyższy przycisk przyjmujesz do wiadomości, że administratorem Twoich danych osobowych jest Legatomastering.pl Marcin Bociński z siedzibą w Warszawie. W sprawach związanych z Twoimi danymi należy kontaktować się z powołanym inspektorem ochrony danych pod adresem info@legatomastering.pl. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu i świadczenia usług przez Legatomastering.pl Marcin Bociński. Więcej na temat polityki prywatności przeczytasz tutaj.